Zanechte nám vzkaz

Henrywetty

Kontakt


дали зрелой порно https://popec.icu/ домашнее порно онлайн кончи

хороший домашний секс порно <a href=https://popec.icu/search/%D0%91%D0%94%D0%A1%D0%9C/>порно комиксы бдсм </a>

<a href=http://chiaro20.it/index.php/dati_anagrafici/userprofile/zena74>порно видео молодых парней</a>
<a href=https://baimless.com/forums/topic/14694-cialis-substitute/#comment-48425>порно старых с молодыми парнями</a>
<a href=https://apxidea.site/18276-elascachethy-lkhdi-91.html?posted=1#post296398>скачать частное порно видео</a>
<a href=https://www.jinwakai.net/publics/index/5/step=confirm/b_id=9/r_id=1/fid=a4edc1ff51062347f078762a2a7e2b1a>порно новинка больший сиськи</a>
<a href=https://www.safetronics.su/zakaz_on_line.htm>свежее красивое порно</a>
<a href=https://no-2cactus.blog.ss-blog.jp/2017-07-16?comment_success=2022-06-17T23:27:53&time=1655476073>смотреть порно увидела</a>
<a href=https://kanouss.jp/pages/3/b_id=7/r_id=1/fid=0bc4f1b04d49b2efb31affea016b33ab>порно плачет от анала</a>
<a href=https://maxyoursales.com/blog-sales-email-subject-lines/#comment-5445>порно молодые с большими</a>
<a href=http://calabashcondos.com/hello-world/#comment-647234>порно первого русского анала</a>
<a href=https://kawako-ind.com/pages/3/b_id=96/r_id=1/fid=bebff5c3539fa97ba4a4e5b40df860c2>смотреть развратное порно</a>
ee7_42f

Služby a produkty

Návrhy informačních systémů

Rozhodli jste se pro informační systém a nemáte zkušenosti s realizací?

Syntaxit, s.r.o. Vám připraví komplexní návrh informačního systému ušitého na míru. Při přípravě návrhu vždy vycházíme z důkladné analýzy základních i specifických potřeb klienta, a zohledňujeme jeho případné požadavky na konkrétní funkcionality.

Konzultační práce

Potřebujete odborné konzultace v oblasti IT a telekomunikací? Řešíte projekt a hledáte oponenta?

S důvěrou se obraťte na nás. Rádi Vám poskytneme kvalifikované poradenské služby a doporučíme možné způsoby řešení. Vedle poradenství v oblasti informačních technologií Vám nabízíme i odborné znalosti v oblasti financování projektů za účasti finančních zdrojů z Evropské unie. Pomůžeme Vám nejen vybrat vhodný program, ale i s přípravou podkladů a žádostí, a samozřejmě i s následným čerpáním finančních zdrojů.


Projektové řízení – vedení projektů financovaných z grantových nebo EU zdrojů

Chystáte realizovat složitější projekt? Jsme připraveni Vám pomoci s odborným zajištěním projektového řízení dle nejmodernějších standardů a metod.

Náš zkušený tým odborníků vhodně doplní Vaše interní zdroje, pomůže naplnit očekávané výsledky a umožní odhalit případná úskalí či negativní dopady.

V rámci služeb projektového řízení nabízíme i praktické zkušenosti v oblasti projektů financovaných ze zdrojů Evropské unie.

Dodávka a implementace informačních systémů a technologií tzv. "na klíč", včetně zajištění provozu po celou dobu jejich životního cyklu

Hledáte důvěryhodného a kvalitného partnera?

Našim zákazníkům se vždy snažíme dodat kompletní služby a kvalitní produkty s výsledkem, na který můžeme být pyšní. Z tohoto důvodu se snažíme spolupracovat jen s těmi nejlepšími technologickými firmami na trhu a vhodně tak kombinovat nejvyspělejší produkty s těmi nejlepšími řešeními. Samozřejmou součástí komplexních řešení je zajištění jak potřebných HW prostředků, tak SW vybavení.


nahoru


O firmě

Syntaxit, s.r.o.

Firma byla založena v lednu 2011 s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti informačních systémů.

Ve firmě pracují lidé s dlouholetými zkušenostmi s dodávkou středních a větších IT projektů. Náš tým je složen z kvalifikovaných odborníků na dané oblasti informačních technologií, ale také z lidí s bohatými zkušenostmi z jednotlivých odvětví businessu, ať už se jedná o veřejný sektor nebo komerční sféru.

Pro naši společnost je klíčový osobní přístup ke klientovi i projektu po celou dobu spolupráce, schopnost navrhnout a vykomunikovat to nejvýhodnější řešení, a následně aktivně řídit celý proces realizace k plné spokojenosti klienta. Samotnou dodávkou a předáním projektu však naše zodpovědnost a práce nekončí. Hlavní důraz je kladen na měřitelné přínosy řešení a dosažení maximální efektivnosti vynaložených investic.

Partneři

Syntaxit, s.r.o. poskytuje své služby ve spolupráci s předními IT firmami na našem trhu:

logo_hp.pnglogo_qcm.pnglogo_ezak.png


nahoru


 

Řešíte návrh nebo dodávku informačního systému? Realizujete projekt, který Vám přerůstá přes hlavu?